Powstanie firmy

Historia sięga początku lat 90 kiedy to Mieczysław Pyziak woził pieczarki na eksport do Austrii i Włoch jak wspomina „w tamtych czasach szło wszystko” bywało, że w Wiedniu był codziennie. Jednak w pewnym momencie kontakt się urwał, a on został z samochodem dostawczym marki mercedes MB100 i doświadczeniem zdobytym w czasie przekraczania granic. Był rok 1993 kiedy postanowił otworzyć firmę transportową i zająć się transportem na większą skalę.

Od początku istnienia przedsiębiorstwa przedmiotem działalności jest dedykowany transport międzynarodowy. PROGRES MIECZYSŁAW PYZIAK nieprzerwanie od dnia założenia firmy realizuje zlecenia od swoich klientów tak by zaspokoić ich potrzeby. Priorytetem w naszej firmie jest zadowolenie klienta, odzwierciedla to miła i spokojna atmosfera która przekłada się na długoletnią współpracę.

Zmiana formy prawnej

W roku 2016 na skutek przekształcenia firmy w Spółkę Jawną biznes przeją syn Mieczysława KAMIL PYZIAK który postanowił kontynuować tradycję. Nazwa firmy pozostała bez zmian, natomiast flota pojazdów została poszerzona o kolejne zestawy pojazdów. Postawiłem na nowoczesność i współpracę z konkurencją. W dzisiejszych czasach klient jest bardzo wymagający, stawia wysoką poprzeczkę, chcąc sprostać tym wymaganiom musimy działać razem. Bazując na doświadczeniu jakie dała nam przeszłość oraz codzienne monitorowanie rynku pozwala nam na elastyczne dopasowanie usług dla naszego klienta. Dzięki temu pozwalamy sobie na perfekcyjne planowanie przyjętego zlecenia.

Działalność społeczna

Wartościowy przedsiębiorca to człowiek który potrafi się dzielić, to człowiek który wie co jest dobre, a co złe, to człowiek który wie, że DOBRO ZAWSZE WRACA!

PROGRES MIECZYSŁAW PYZIAK SP. J. wspiera lokalne drużyny oraz zawodników WŁÓKNIARZ CZĘSTOCHOWA, UKS SPEEDWAY RĘDZINY, MATEUSZ ŚWIDNICKI REACING, JURA BIKE.